Wspólny spektakl na zakończenie 50. sezonu działalności Polskiego Teatru Tańca

Szanowni, Drodzy, Kochani, Cudowni Seniorzy! Mamy dla Was wyjątkowe ZAPROSZENIE! Chcemy razem z Wami stworzyć spektakl na zakończenie 50. jubileuszowego sezonu działalności najstarszego teatru tańca w Polsce - Polskiego Teatru Tańca.

Chcesz zadbać o zdrowie po menopauzie? Zapraszamy do uczestnictwa w badaniu naukowym

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu naukowym pt.: “Wpływ diety o niskiej zawartości zaawansowanych końcowych produktów glikacji na zdrowie kości i parametry kardiometaboliczne u otyłych kobiet po menopauzie: randomizowane badanie kontrolowane”.

Piknik Farmaceutyczny

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Pikniku Farmaceutycznym w dniu 11 maja 2024 r. na terenie Collegium Pharmaceuticum przy ul. Rokietnickiej 3.

Warsztaty dla Seniorów

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach realizacji projektu "Rozwój Uniwersyteckiego Centrum Badań Sportowo-Medycznych w Poznaniu" organizuje WARSZTATY dla SENIORÓW z następujących tematów...